Reklama
 • Wtorek, 9 lipca 2013 (12:39)

  Gdy zamierzasz jechać samochodem, zadbaj o to, by dziecka nie raziło słońce. Zabezpiecz też tyl-ne drzwi tak, aby nie mogły zostać otworzone od środka. Jeśli jedziesz sama, zamontuj dodatkowe lusterko, które pozwoli obserwować małego pasażera na tylnym siedzeniu. Weź też pod uwagę, że podróż mo że trwać dłużej, niż gdybyś była sama, i zaplanuj postoje. Jeśli zaś będziecie lecieć samolotem, upewnij się, czy na pokład można wnieść np. butelkę z jedzeniem lub nosidełko. Ponieważ klimatyzacja w s

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 lipca 2013 (10:55)

  Urlop z maluchem może przebiegać bezstresowo. Pod warunkiem że dobrze go zaplanujesz!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 czerwca 2013 (12:58)

  Urlop to czas relaksu, ładowania akumulatorów. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić, gdy jedziesz na wakacje z ukochaną, ale rozbrykaną rodzinką!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 czerwca 2013 (13:09)

  To idealny kraj na wakacje z maluchami. Biura podróży proponują oferty dla rodzin, w których ceny dla dzieci (do 12 lat, niekiedy 15) są niższe nawet o 50 procent. Dotyczy to zazwyczaj jednego dziecka, czasem dwóch. Niekiedy obowiązuje tzw. stała cena dla malców, bez względu na długość pobytu w hotelu. Dodatkowe oszczędności można poczynić, wyjeżdżając na wycieczki z lokalnymi biurami podróży – polskie tylko pośredniczą w sprzedaży, pobierając przy tym prowizj

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 29 maja 2013 (10:17)

  Jeśli cierpisz na chorobę lokomocyjną pamiętaj o kilku prostych zasadach. W razie kłopotów zatrzymaj się, żeby zaczerpnąć powietrza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 11 kwietnia 2013 (10:56)

  Kolejny weekend bez atrakcji? Nie macie pomysłu, gdzie wybrać się z dziećmi? Zapomnijcie o nudzie i narzekaniach, oto miejsca stworzone dla rodzin!

  Czytaj więcej Komentarzy:0